Zarząd

Od 20.09.2018 r. (kadencja 2018-2022) Zarząd Piekarskiego Stowarzyszenia Przyrodników działa w składzie:

Prezes Zarządu: Krzysztof Sokół,

Zastępca Prezesa: Łukasz Depa,

Skarbnik: Katarzyna Bułka,

Sekretarz: Łukasz Koba,

 

 

 

Poprzednie składy Zarządu:

KADENCJA 2014 - 2018:

- od 17.03.2014 r. do 23.02.2017 r.:

Prezes Zarządu: Paweł Siwy,

Zastępca Prezesa: Łukasz Depa,

Skarbnik: Michał Szydłowski,

Sekretarz: Adam Szczepańczyk.

- od 23.02.2017 r. do 01.02.2018 r. (koniec kadencji):

Prezes Zarządu: Paweł Siwy,

Zastępca Prezesa: Łukasz Depa,

Skarbnik: Katarzyna Bułka,

Sekretarz: Adam Szczepańczyk,

Członek Zarządu: Krzysztof Sokół.

 

W latach 2009 - 2013, gdy PSP działało jako stowarzyszenie zwykłe, funkcję Przewdoniczącącego PSP pełniły w sumie trzy osoby:

Marek Knapik, Paweł Siwy oraz Adam Szczepańczyk.

adres do korespondencji:

Piekarskie Stowarzyszenie Przyrodników

ul. Franciszka Żwirki 23  41-940 Piekary Śląskie

e-mail: psp.przyrodapiekar@gmail.com

© 2017 Piekarskie Stowarzyszenie Przyrodników. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme.

Please publish modules in offcanvas position.